"Гарчав, як собака": на Волині чоловік під час бійки вкусив дитину за вухо

"Гарчав, як собака": на Волині чоловік під час бійки вкусив дитину за вухо

Фото: Google

Родичі побились через генератор.

У с. Плоске Шацького району Волинської області під час масової сімейної бійки чоловік вкусив за вухо неповнолітнього хлопця, який також брав участь у протистоянні. 

Про це йдеться у рішенні Шацького районного суду. 

Інцидент трапився 26 жовтня 2020 року, проте суд ухвалив вирок у серпні 2021 року. Так, підозрюваний, його дружина та син поїхали до будинку, де живуть їхні далекі родичі, щоб забрати генератор до мотоцикла, який вони позичили. До родини вийшов неповнолітній потерпілий та його батько. Вони передали сину підозрюваного генератор, проте той заявив, що це не їхня річ. Тоді і почався конфлікт між підозрюваним та батьком потерпілого. На крики прибіг брат потерпілого, після чого почалась масова бійка за участю неповнолітнього хлопця, якого чоловік вкусив за вухо. 

У судді неповнолітній розповів, що підозрюваний повалив його на землю, після чого якимось гострим предметом пробив ліву щоку, потім вкусив зубами за праве вухо, водночас він "гарчав йому у вухо, як пес". Хлопець розповів, що через бійку він отримав травму та тривалий час лікувався. Через це він два тижні не ходив у школу та отримав ще і моральні страждання через знущання однолітків. 

Підозрюваний у суді свою вину не визнав. Проте суд вважає, що доказів проти нападника було достатньо. Чоловіку присудили 1700 грн штрафу. Також він сплатить потерпілому 848 грн завданої майнової шкоди, 8 тис. грн моральної компенсації та процесуальні витрати потерпілого на правову допомогу в розмірі 11 375 грн. 

Нагадаємо, на Закарпатті під час дискотеки хлопцю відкусили частину вуха

У Дніпрі школяр проткнув собі вухо гачком для в'язання

У Дніпрі школяр проткнув собі вухо гачком для в'язання

Повʼязані теми:

Наступна публікація