Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гарні готелі під охороною: Малюська розповів, як працюватимуть приватні СІЗО

Залучення приватного капіталу має поліпшити умови утримування ув'язнених.

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, як він планує відкривати приватні слідчі ізолятори тимчасового утримування та кому це допоможе. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"В'язниць у нас надто багато, і це дорого коштує бюджету, їх утримувати. Чимало в'язниць не заповнені навіть наполовину, відповідно, з метою економії бюджетних коштів, ми плануємо істотно скоротити кількість установ де перебувають ув'язнені і сконцентрувати фінансування на тих, які залишаться. Це дозволить підвищити стандарти і підвищити заробітню платню тих, хто там працює", - розповів міністр.

За його словами, за планом процес будівництва нових установ займе 4-5 років.

Також Малюська розповів про приватні СІЗО: "Такі СІЗО будуть під українською юрисдикцією. Це ідея, ми зараз розробляємо нормативно-правові акти під приватні СІЗО. Це можливість залучення приватного капіталу у цю сферу. Ми б хотіли почати проєкти, в тому числі і приватні СІЗО уже наступного року".

Міністр пояснив, як це працюватиме. "По суті це гарно охоронюваний готель зі спеціальним режимом. Приватні СІЗО зможуть генерувати нам доходи, які ми зможемо направити на поліпшення умов у звичайних СІЗО та зможуть розвантажити СІЗО, які зараз переповнені у Києві, Херсоні та Одесі", - пояснив Малюська.

Нагадаємо, 28 листопада повідомлялося, що в Україні планують закрити частину в'язниць і створити приватні СІЗО.

Відео Міністр юстиції Малюська: приватні СІЗО, боротьба з рейдерством та відповідальність за несплату аліментів

Приватні СІЗО, боротьба з рейдерством, автоматичний обмін даними з Пенсійним фондом та покарання для неплатників аліментів – про це говоримо у студії Сніданку з Міністром юстиції України Денисом Малюською.  

Міністр юстиції Малюська: приватні  СІЗО, боротьба з рейдерством та відповідальність за несплату аліментів

Залиште свій коментар

Вибір редакції