Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гаряча їжа у потягах, нові права та призов офіцерів запасу: що чекає українців від 1 листопада

Хтось отримає нову пенсію, а хтось нову форму розрахунку.

З початком листопада на усіх українців чекає низка цікавих змін. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Зокрема буде перераховано пенсії для всіх українців. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, розмір виплат збільшився вже для 90%, а це понад 10 мільйонів людей.

З цього місяця Укрзалізниця вводить повноцінне харчування у нічних поїздах. До складу меню увійдуть перші страви, сендвічі, снеки і десерти. Пасажири зможуть зробити попереднє замовлення під час придбання квитків, або ж купити їжу безпосередньо в поїзді. Її вартість буде на рівні закладів громадського харчування середньої цінової категорії.

Аби поїхати на автомобілі за кордон, громадянам України доведеться зробити водійське посвідчення нового зразка. Для цього необхідно буде пройти медогляд і заплатити 201 гривню. Видаватися права будуть максимум на 15 років, а для водіїв вантажного транспорту взагалі на п`ять.

Компанія Google може запустити в Україні сервіс безконтактної оплати зі смартфонів - Android Pay, що надасть можливість робити розрахунки у магазинах лише за допомогою телефона. Наразі схожий додаток вже є в Play Market, але додати туди банківську карту поки що не можна, тому краще почекати до офіційного релізу.

А також саме цього місяця має пройти новий призов офіцерів запасу. Під нього можуть потрапити ті, хто закінчив військові кафедри, але так і не служив до 43 років. У Генштабі рекомендували призвати до 500 офіцерів запасу для проходження служби на базах, складах і арсеналах зберігання боєприпасів. Але остаточне рішення прийматиме міністр оборони, виходячи з потреби.

ВідеоНововведення листопада - перерахунок пенсії, нове харчування в поїздах, призов офіцерів запасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції