Гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі триватиме місяцями

Гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі триватиме місяцями

Фото: facebook.com/ДСНС

На сміттєзвалищі призупинено пошукові роботи через загрозу нового зсуву

Гасіння тління на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області триватиме  декілька місяців. Про це розповів речник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев, передає "Громадське".

За його словами, такі терміни зумовлені тим, що пожежа відбувається всередині гори, тому рятувальники бачать лише тління.

"Саме горіння відбувається всередині гори, тому ми можемо бачити тільки тління…а тління триватиме місяці", — сказав речник ДСНС у Львівській області.

При цьому, Туровцев повідомив, що наразі рятувальники призупинили пошукові роботи у зв'язку із загрозою зсуву сміття.

"Фактично, зараз нам залишається лише спостерігати, як відбувається зсув. Зарадити йому неможливо, зупинити цей процес неможливо, залишається тільки спостерігати", — сказав він.

Нагадаємо, 28 травня сталося займання на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова. На ліквідацію пожежі були відправлені команди рятувальників. 30 травня на сміттєзвалищі стався обвал, під яким опинилися троє пожежників та один працівник комунальної служби.

Пізніше, 1 червня, рятувальники припинили пошуково-рятувальні роботи через загрозу нового обвалу. Як відомо, досі не знайдено еколога, який зник у районі сміттєзвалища. Однак рятувальники припускають, що він може перебувати не під завалами, а на прилеглих територіях.

Однак, 4 червня аварійно-пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі було поновлено. Роботи проводились на окремих ділянках полігону.

сміттєзвалище

Повʼязані теми:

Наступна публікація