Гайдай розповів про головні завдання на посаді очільника Луганської ОДА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед пріоритетів - дороги та залізнична гілка.

Керівник Луганської ОДА Сергій Гайдай зазначив, що на посаді очільника області зокрема візметься за розбудову доріг, побудову нової залізничної гілки та модернізацією ТЕЦ та шахт.

Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.ua.

За словами очільника області, взимку ремонтні роботи проводити буде майже неможливо, тому в цей період планують зайнятися розробленням документації.

"У перспективі це розбудови доріг, це домовитись отримати фінансування і побудувати залізничну гілку, вона там дуже потрібна, яка з’єднає дві ділянки. Це стратегічно спробувати вирішити питання щодо ТЕЦ, водопостачанню та шахтам. Попередні домовленості вже є, наступного тижня в мене буде зустріч із прем’єром-міністром Чехії. Чехи зацікавлені в модернізації наших шахт, це такий величезний стратегічний комплекс", - зазначив він.

Також чиновник додав, що протягом 2-3 років на Луганщину планують запустити "Інтерсіті".

"Це буде дуже важливо для людей. Тому що час, як от, із Сєверодонецька, кудись доїхати до Києва дуже важко. Так само ми навіть інвесторам покажемо, що ми розвиваємось, ми відбудовуємо інфраструктуру. Для них це важливо, щоб могли вони спокійно приїжджати з якимись делегаціями, оцінювати, експертів своїх надсилати", - сказав він.

Нагадаємо, 25 жовтня президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови Луганської ОДА Сергія Гайдая. Згідно поданої декларації, Гайдай очолював Мукачівську районну державну адміністрацію і отримав там за рік 175 тисяч гривень зарплати. Також він задекларував 40 тисяч євро готівкових коштів. Більше в декларації Гайдая немає абсолютно нічого – ні сім'ї, ні рухомого або нерухомого майна.

Гайдай народився 1975 року в Сєверодонецьку Луганської області. Свого часу він був одним з однопартійців Миколи Катеринчука і представляв київський центр його партії "Європейська платформа". У 2014-2015 роках був радником голови Обухівської РДА, а у 2015 став депутатом Мукачівської районної ради від "Блоку Петра Порошенка".

Відео Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай назвав свої пріоритети у роботі на новій посаді

У першому інтерв’ю ТСН.ua на посаді голови Луганської ОДА Сергій Гайдай заявив, що, насамперед, планує на новій посаді зайнятися ремонтом доріг, будівництвом нової залізничної гілки та вирішенням проблем із електро- та водопостачанням.  

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай назвав свої пріоритети у роботі на новій посаді

Залиште свій коментар

Вибір редакції