Ціни на газ вирішили підняти вже з вересня

НКРЕ офіційно підтвердила підвищення тарифів на газ на 20%: для населення - з 1 вересня, для теплокомуненерго - з 1 жовтня.

Національна комісія регулювання електроенергетики України підвищила тарифи для населення на газ на 20% з 1 вересня 2009 року.

Цю інформацію офіційно підтвердила прес-служба відомства.

НКРЕ прийняла рішення щодо підвищення з 1 вересня 2009 р. на 20% роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення. А також з 1 жовтня 2009 р. НКРЕ підвищила тарифи на 20% граничних рівнів цін на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання.

Раніше НКРЕ офіційно відкидала інформацію про підвищення тарифів, хоча, за даними джерел, відповідна постанова була підписана ще 9 липня.

Підвищення цін на газ було необхідною умовою для отримання Україною кредиту Міжнародного валютного фонду.

Крім того, що поставнова передбачає підвищення на 20% роздрібних цін на газ для населення з 1 вересня, а для ТКЕ – з 1 жовтня, з 1 січня і до кінця 2010 року планується щоквартальне зростання вартості палива для населення на 20%.

Тарифи на газ для ТКЕ в 2010 році повинні бути підвищені до рівня, який дозволить "Нафтогазу" не компенсувати різницю між ціною закупівлі у "Газпрому" і продажем ТКЕ.

Читайте також:

Росія не чекає "газових" проблем від України цієї зими

В Україні подорожчав газ для населення

Тимошенко надрукує мільярди для "Нафтогазу" вже до кінця тижня

Ціни на газ для населення зростуть з 1 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: