Газ не подорожчав навіть на папері

До міністерства юстиції станом на 11 годину ранку 27 жовтня не надходило розпоряджень НКРЕ про підвищення цін на газ.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції міністр юстиції України Микола Онищук.

Він зазначив, що обов'язково повідомить, про надходження цього документа і висловить своє ставлення до нього. Разом з тим, Онищук підкреслив, що ціни на газ в Україні є одними з найнижчих у країнах колишнього Радянського союзу, тому підвищення тарифів не уникнути. Але, на його думку, "робити це необхідно таким чином, щоб підвищення цін співвідносилося з ростом доходів населення".

Як повідомив заступник міністра палива і енергетики Володимир Лучников на колегії Мінпаливенерго, до підземних сховищ газу (ПСГ) України з початку міжопалювального сезону в 2008 р. закачано 14,9 млрд куб м газу за плану 14,2 млрд куб. м. За словами Лучникова, 14,7 млрд куб м газу належить національній акціонерній компанії "Нафтогаз України". "По газу виконані всі поставлені завдання", - відзначив Лучников.

Запаси вугілля на теплових електростанціях (ТЕС) досягли 3,47 млн т при скорегованому плані 3,2 млн т і первинному плані 3,5 млн т. Свіже ядерне паливо вже доставлене на 11 блоків АЕС. В цілому паливо буде направлено на всі 15 ядерних блоків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: