Газ по 450 доларів для України буде тільки в I кварталі

Ціна на газ для України у розмірі 450 доларів за тисячу кубометрів - це ціна на перший квартал, а не на весь рік.

Ціна за газ у розмірі 450 доларів за 1 тисячу кубометрів, запропонована "Газпромом" Україні, діятиме в першому кварталі 2009 року, а не протягом всього року, заявив зампред правління "Газпрому" Олександр Мєдвєдєв.

"Ціна на газ для України у розмірі 450 доларів за тисячу кубометрів - це ціна на перший квартал, а не на весь рік", - сказав Мєдвєдєв у понеділок.

За його словами, ця ціна повністю відповідає тій формулі ціни на російський газ, яка була узгоджена двома сторонами в 2006 році.

Київ і Москва все ще не домовилися про поставки газу на Україну на 2009 рік. "Газпром" з 1 січня у зв'язку з відсутністю контракту припинив поставки газу на Україну.

Росія раніше запропонувала Україні купувати в 2009 році газ по 250 доларів за тисячу кубометрів (у 2008 році ціна складала 179,5 доларів). Україна вважає оптимальною ціну в 200-235 доларів.

Глава правління "Газпрому" Олексій Міллер після того, як переговори були зірвані, заявив, що у зв'язку з відмовою Києва від пропозиції пільгової ціни газ для України коштуватиме 450 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте також:
ЄС: газова війна - це плата за незалежність України
Росія забороняє Україні використовувати свій газ
Україна запаслася газом на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: