Газета донецької мерії опублікувала промову Сталіна про "ворожу буржуазію"

Донецька мерія в оригінальний спосіб вирішила просвітити городян про історію назви вулиці "XIX партійного з'їзду".

Виступ Йосипа Сталіна на XIX з'їзді КПРС опублікувала заснована Донецькою міською радою і райрадами обласного центру газета "Наш дім +" у номері від 22 січня 2009 року.

Формальним приводом для публікації, присвяченої партійному з'їзду, як випливає з її ліда, стало те, що одна з вулиць Донецька носить ім'я XIX партійного з'їзду. Матеріал розміщений в рубриці "Вулиця імені…". Розповідь про з'їзд і текст виступу на ньому товариша Сталіна займає цілу смугу.

У першій частині публікації міститься інформація про з'їзд і його значення, практично дослівно передрукована з офіційного в радянські часи багатотомного видання "КПРС в резолюціях і рішеннях з'їздів, конференцій і пленумів ЦК".

Читачам детально повідомляється, скільки делегатів з правом вирішального і дорадчого голоси були присутні на партійному форумі, указується процентне співвідношення делегатів за віком, освіті і партійному стажу.

Друга частина смуги муніципальної газети повністю віддана під передрук виступу Йосипа Сталіна на XIX з'їзді КПРС. Читачі занурюються в атмосферу 1952 року, оскільки їх повідомляють, що "появу на трибуні товариша Сталіна делегати зустрічають довго не замовкаючими аплодисментами, що переходять в овацію".

Виступ Йосипа Віссаріоновіча був присвячений братським комуністичним партіям. Її головним лейтмотивом була критика світової буржуазії, яка стала "реакційнішою і є "головним ворогом визвольного руху".

Читайте також:

Генпрокуратура й СБУ порушать кримінальну справу проти Сталіна

Суд Києва визнав Сталіна винним у геноциді українців

Онук Сталіна хоче помститися СБУ за свого діда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: