Газета вимагає вибачень

Редакція харківської газети "Время" вимагає від голови Харківської облради Василя Салигіна публічно вибачитися.

Редакція харківської газети "Время" вимагає від голови Харківської облради Василя Салигіна публічно вибачитися за звинувачення на адресу видання про необ`єктивність висвітлення діяльності Партії регіонів.

Про це йдеться у відкритому листі редактора газети Олени Стронової голові Харківської облради.

Василь Салигін
Архів
Голову Харківської облради Василя Салигіна звинувачують у наклепі (Фото: apn.kharkov.ru)
Зокрема, редактор зазначає, що газета – це не засіб політичного впливу, а бізнес, який розвивається тільки завдяки вибору читача. Стронова наголосила, що газета "Время" відкрита для співпраці з кожною політичною силою. "Жодній політичній силі ніколи не було відмовлено в розміщенні політичної реклами", - говориться в листі.

За словами редактора, всі висловлювання Салигіна про те, що газета "Время" належить депутатові від БЮТ Олександру Фельдману і тому про Партію регіонів та її лідерів публікується лише негативна інформація, є неправдою. "А ваш заклик – "не вірте у те, що там написано" свідчить лише про те, що Ви читаєте нашу газету дуже не регулярно. Інакше навряд чи б Ви закликали не вірити інформації та позиції наших журналістів, наприклад, з питання російської мови і НАТО", - говориться в листі.

Саме тому редакція вимагає від Салигіна публічних вибачень. "Інакше, Вам доведеться в суді довести правоту своїх висловлювань, продемонструвавши "суцільний негатив" про Партію регіонів та її лідерів, який Ви знайшли на шпальтах нашого видання", - зазначає Стронова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: