Газовий балон у потязі "Чернівці-Київ" вибухнув у руках провідника

За попередніми даними, причиною потужного вибуху в потязі "Чернівці-Київ" став таки газовий балон, а не зумисний підпал.

Причиною вибуху в потязі "Чернівці-Київ" став газовий балон, який провідники перевозили у службовому купе задля власних потреб.

За попередніми даними комісії львівського Держгірпромнагляду, провідник вагону №3 потяга №628 перевозив у купе газовий балон вагою 3 кілограми, наповнений скрапленим газом.

Почувши запах газу та побачивши витік газу із балона, провідник вирішив винести балон у робочий тамбур та викинути з вагона. Коли він ішов до тамбуру, стався вибух газу, який витік з балону. Внаслідок інциденту постраждали семеро людей, які отримали опіки різної тяжкості. Наразі всі вони у задовільному стані в Чернівецькій лікарні.

Нагадаємо, вибух у третьому вагоні поїзда "Чернівці-Київ" пролунав у неділю, 24 січня, через годину після того, як потяг від'їхав з Чернівців. Спочатку неофіційно повідомлялося про жертви, але потім цю інформацію спростували. Постраждали більше 7 людей, але декілька осіб відмовилися від госпіталізації.

Як стало відомо, у сусідньому вагоні їхали волейболісти чемпіона України - команди "Локомотив" з Харкова. Спортсмени поверталися з Чернівців, де протистояли місцевому колективу. Ніхто з гравців "Локомотива" не постраждав, а самі волейболісти допомагали вивести постраждалих з пошкодженого вагону

Розслідування справи під контролем у прокуратури. Крім того, комісію зі спеціального розслідування вибуху створило Львівське теруправління Держгірпромнагляду. Протягом десяти робочих днів комісія надасть висновки щодо обставин і причин нещасного випадку.

Читайте також:

Вибух у потязі "Чернівці-Київ" стався через провідників

У пасажирському потязі "Чернівці-Київ" стався потужний вибух, 9 постраждалих

Бійці МНС витягли з-під завалів лікарні у Луганську тіла 16 загиблих

За фактом вибуху в лікарні Луганська порушена кримінальна справа

ВідеоВибух в потязі “Чернівці-Київ”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: