Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Газовики заперечили версію поліції про отруєння чадним газом людей на Львівщині

На думку фахівців, газ до смертей дитини та літньої жінки не призвів.

На Львівщині в однокімнатній квартирі вчаділи 2-річний хлопчик і його 67-річна прабабуся, а загалом у приміщенні було п’ятеро людей. Трьох, а саме дідуся та двох онуків, встигли врятувати, нині вони у лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вранці 26-річна Оксана з найстаршою донькою пішла у гості, вдома з меншими дітьми залишилася прабабуся та дідусь. Коли жінка повернулася додому, двері були замкнені і ніхто не відчиняв. На розпачливі крики Оксани збіглися сусіди, один із них сокирою вибивав двері, а згодом всі гуртом виносили дітей на сходи та намагалися надати допомогу. "Діти всі повально лежали на підлозі, самий меншенький, Максимчик, помер на ліжечку. Люди прибігли, дітей почали хапати надвір, тут сусід знизу і сусідка зразу штучне дихання для того хлопчика, бо бабця вже була холодна", - розповіла сусідка Ольга Климова. Дідусю допомогу надали на місці, двох дітей  7 та 14 років у важкому стані шпиталізували. "Хлопчик семи років зараз уже переведений у відділення, дівчинка у важкому стані, знаходиться на штучній вентиляції легень", - розповів заступник головного лікаря Львівської лікарні ОХМАДИТ Іван Семків.

ВідеоУ квартирі на Львівщині вчаділи 2-річний хлопчик і прабабуся

В однокімнатній квартирі загалом було п'ятеро людей, трьох - дідуся та двох онуків встигли врятувати. Діти у лікарні у тяжкому стані. У поліції кажуть, що родина отруїлася чадним газом, бо квартиру нібито обігрівали газовою плитою.

У квартирі на Львівщині вчаділи 2-річний хлопчик і прабабуся

 Від дітей не відходить мама, спілкуватися з журналістами вона не хоче. У поліції кажуть, що причина смерті дитини і жінки - отруєння чадним газом, про це свідчить судово-медичне дослідження. "Мешканці цієї квартири здійснювали обігрів за допомогою камфорок газової плити, шляхом накладання на неї металевих предметів для здійснення тепловіддачі, первинно це встановлено", - розповів заступник керівника Миколаївського відділу поліції Володимир Скрекля. Натомість у місцевій газовій службі не вірять, що людей вбив чадний газ, бо плита була відімкнена, а вентиляція справна. "Там електричне опалення, там не було ніякого, щоби був звідкись чадний газ. Камфорки не горіли, коли сусід вибив там двері, камфорки були виключені", - розповів фахівець газової служби Михайло Гузій і послався на висновки комісії.

Сусіди ж розповідають, що кілька років тому їхній будинок відімкнули від центрального опалення, тому більшість жителів поставили собі газові котли, а родина Оксани грілася електробатареєю і, ймовірно, газовою плитою чи духовкою. Остаточну причину смерті двох людей у поліції обіцяють назвати після усіх експертиз.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції