"Газпром" буде судитися з "Нафтогазом" у Стокгольмі

Президент Росії підтримує рішення концерну.

Російський газовий концерн "Газпром" вирішив подати до міжнародного арбітражного суду Стокгольма позов, аби зобов'язати НАК "Нафтогаз України" забезпечити безперешкодний транзит російського газу до Європи.

Про це заявив журналістам голова правління "Газпрому" Олексій Міллер. За його словами, президент Росії Дмитро Медвєдєв вже схвалив це рішення.

"Позов буде поданий відповідно до контракту про обсяги і умови транзиту російського природного газу територією України європейським споживачам в 2003-2013 роках від 21 червня 2002 року", - пояснив Міллер.

"В рамках даного позову "Газпром" просить суд ухвалити в максимально стислі терміни забезпечувальні заходи, які заборонять "Нафтогазу України" вживати будь-яких дій, спрямованих на скорочення транзиту російського газу до Європи", - додав він.

Міллер заявив, що всі необхідні документи будуть підготовлені і направлені до Стокгольма найближчим часом.

Раніше сьогодні, як вже повідомляв ТСН.ua, два позови до НАК "Нафтогаз України" до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма подала компанія RosUkrEnergo.

Один з позовів стосується стягнення з української компанії боргу, другий – також забезпечення безперебійного транзиту блакитного палива до Європи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: