"Газпром" і "Нафтогаз" вивчають наслідки зупинки транзиту газу до Європи

"Газпром" і "Нафтогаз України" вивчають юридичні наслідки зупинки транзиту російського газу європейським споживачам через українську територію.

"Газпром" і "Нафтогаз України" вивчають юридичні наслідки зупинки транзиту російського газу європейським споживачам через українську територію. Про це повідомив глава "Газпрому" Олексій Міллер.

"Газпром" і "Нафтогаз" продовжують спільну роботу з вивчення юридичних наслідків ситуації з нездійсненням транзиту російського газу європейським споживачам через територію України в січні 2009 року", - сказав Міллер.

Росія і Україна з кінця грудня 2008 року не могли домовитися про умови постачань газу на Україну і його транзиту до країн Європи, яка купує в "Газпрому" більше чверті використовуваного нею газу. Документи про постачання газу і його транзит були підписані лише 19 січня.

Росія 7 січня повністю припинила постачання газу через Україну через перекриття українською стороною транзитних газопроводів. В результаті багато європейських країн, перш за все в Східній Європі, зіткнулися з труднощами в забезпеченні побутових і промислових споживачів газом і вимушені відключати удома від опалювання і зупиняти виробництва.

Читайте також:
Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років
Тимошенко: газ буде коштувати менше 250 доларів
Ющенко незадоволений ціною на російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: