"Газпром" нагадав представнику Ющенка про свою доброту

У "Газпромі" незадоволені Соколовським, який назвав газові контракти наслідками непрозорих домовленостей урядів Росії та України.

В "Газпромі" критикують заяви представника президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського з енергетичної тематики.

"Реанімація пана Соколовського в інформаційному просторі з газової тематики нам не особливо цікава, оскільки його погляди, а також здатність до їх кардинальної зміни всім добре відомі", - заявило джерело в російському газовому концерні.

За його словами, Соколовський раніше категорично заперечував проти досягнення російсько-українських домовленостей у газовій сфері в грудні минулого - січні поточного року.

"Однак після підписання угоди він настільки ж категорично замовк з цього приводу, а зараз вирішив виступити "передвісником біди", який "тут пам'ятає, а тут не пам'ятає", - зазначило джерело.

Він навів як приклад висловлювання Соколовського з приводу штрафних санкцій: "про штрафні санкції, які "Газпром", маючи на це право, не стягує протягом року, - пам'ятає, а про те, що Україні повністю виплачені російські гроші за транзит російського газу, - не пам'ятає".

"Якщо серйозно, європейським споживачам газу варто задуматися над тим, яким чином представник діючого українського президента намагається реанімувати газову тему в період кампанії з виборів президента в Україні", - сказало джерело в "Газпромі".

Як заявив раніше Соколовський, українська сторона ретельно і обережно виконувала всі свої зобов'язання щодо сплати за отриманий російський газ, не дивлячись на абсолютно непартнерські і кабальні газові контракти від 19 січня 2009 року.

Головною причиною фінансових труднощів, які зараз переживає НАК "Нафтогаз України", він назвав контракти за наслідками непрозорих домовленостей прем'єр-міністрами Росії та України.

"Необхідність перегляду окремих положень президент України відзначає практично з моменту їх підписання", - зазначив Соколовський.

За словами Соколовського, заяви Путіна про неможливість заплатити гроші за отриманий газ безпідставні і недружні по відношенню до України.

Читайте також:

Представник президента: Тимошенко шукає гроші на газ у Москві

Ющенко пояснив Путіну, що не зривав розрахунки за російський газ

Путін: Ющенко заважає власному уряду платити за російський газ

Росія знову лякає ЄС, що Україна нібито не зможе розрахуватися за газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: