"Газпром" не підтримав позов Фірташа до "Нафтогазу"

Москва спростувала чутки про те, що після підписання газової декларації між Україною та ЄС підтримала RUE у Стокгольмському суді.

Російський газовий концерн "Газпром" не підтримав позов RosUkrEnergo (в RUE росіянам належить 50%, інша половина акцій – у бізнесменів Дмитра Фірташа та Івана Фурсіна) в Стокгольмському арбітражному суді.

Про це компанія офіційно повідомила, спростовуючи чутки, які з'явилися минулого тижня.

Раніше ЗМІ з посиланням на свої джерела писали, що після того, як Україна підписала двосторонню декларацію з ЄС про модернізацію своєї газотранспортної системи, Газпром" нібито підтримав одну із сторін в судовій суперечці про об'єми газу в українських підземних сховищах.

Мова йде про позови RUE, поданих ще в січні 2009 року з відшкодування заборгованості НАК "Нафтогаз" у розмірі більше 600 млн. дол. і спроби зобов'язати українську компанію виконувати контрактний транзит газу, зокрема підняти 11 млрд. куб. м. газу зі сховищ і направити його до Європи.

Попередні слухання з цього питання пройшли 24 березня. Передбачається, що по суті позов буде розглянутий в кінці травня - початку червня цього року.

Читайте також:

Росія звинуватила Україну в порушенні "газової дружби"

Газ Фірташа вже розмитнили і передали "Нафтогазу"

Стокгольмський арбітраж об'єднав 9 позовів Фірташа до "Нафтогазу"

Суд заборонив СБУ займатись газом Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: