"Газпром" про газові угоди: Азаров зарано святкує перемогу

Офіційний представник "Газпрому" спростував заяву українського прем'єра Миколи Азарова про домовленості по газовому питанню.

Сергій Купріянов
Вести.ру
Сергій Купріянов
Російська і українська сторона поки не домовилися про перегляд газових контрактів, переговори будуть продовжені найближчим часом.

Про це заявив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, коментуючи заяву прем'єра України Миколи Азарова про домовленості по газовому питанню, повідомляє ВВС.

"На даний момент ніяких домовленостей про зміну умов контрактів між "Газпромом" і "Нафтогазом" немає", - заявив Купріянов.

"Разом з тим, на переговорах, що відбулися минулими вихідними, позиції з питань газової співпраці вдалося зблизити. Попереду ще дуже велика робота. Переговори будуть продовжені, у тому числі і на цьому тижні", - додав він.

Нагадаємо, раніше у понеділок, 26 вересня, прем'єр-міністр Миколи Азаров заявив, що Україна і Росія домовилися про перегляд контрактів від 2009 року і що Росія також погодилася на створення тристороннього газотранспортного консорціуму з Україною і ЄС.

"Нам нарешті вдалося досягти домовленості з Росією про перегляд контрактів", - сказав тоді Азаров.

Також інформоване джерело повідомило, що нову ціну на газ буде визначено наприкінці жовтня у ході міжурядових переговорів.

Зазначимо, 25 вересня у ряді російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія поступилася Україні,  відкинула ідею втягувати країну у Митний союз, а також готова на тристоронній газовий консорціум.

Як повідомлялося, в підмосковній резиденції Завидово 24 вересня відбулися переговори президентів Росії та Україні - Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва - з врегулювання газової проблеми і щодо перспектив вступу України до Митного Союзу.

За інформацією прес-служби президента України, сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва між Україною та Росією, зокрема питання у сфері транзиту і постачань газу в Україну.

"У ході переговорів досягнуто суттєвого прогресу, що дає підстави сподіватися на досягнення найближчим часом конкретних результатів в інтересах обох країн", - сказав тоді Янукович.

Читайте також:

Ціну на газ визначать до кінця жовтня

Азаров: Україна і Росія домовились про перегляд газових контрактів

Газові переговори: між Росією і Україною досягнуто суттєвого прогресу

Янукович побачив прогрес у переговорах з "тандемом"

ВідеоАзаров: Україна і Росія домовились про перегляд газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: