"Газпром" пропонує навіть без консультацій подовжити газові контракти після 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна готова підписати угоду про транзит відповідно до європейських правил.

Російська компанія "Газпром" пропонує подовжити газові контракти з українським "Нафтогазом" після 2019 року навіть без проведення експертних консультацій.

Про це глава МЗС України Павло Клімкін після завершення тристоронніх газових переговорів між Україною, Росією та Європейським Союзом у Брюсселі, написав у Twitter.

"Основна теза РФ під час сьогоднішніх газових консультацій у Брюсселі: давайте продовжувати чинні контракти, і для цього нам не потрібні ніякі консультації. Їх явно все влаштовує", - написав він.

Міністр зазначив, що Росія "як завжди не хоче визнавати нову реальність". "Наше законодавство - європейське. Нові газові контракти мають базуватися на європейських правилах. Крапка", - підкреслив Клімкін.

Нагадаємо на переговорах у Брюсселі Україна та Росія під пильним наглядом Європейської комісії намагались домовитися про новий контракт — на транзит газу до Європи. Чинний контракт спливає 31 грудня 2019 року. Без нового договору Україна ризикує вже наступного року втратити три мільярди доларів, які заробляє на перекачуванні блакитного палива з Росії в ЄС.

Відео Україна та Росія під наглядом Єврокомісії намагаються домовитися про транзит газу українською трубою

Без прориву, але із можливим компромісом. На переговорах у Брюсселі Україна та Росія під пильним наглядом Європейської комісії намагаються домовитися про новий контракт - на транзит газу українською трубою. Нинішній контракт закінчується 31 грудня, а без нового договору Україна ризикує уже в наступному році втратити транзит.

Україна та Росія під наглядом Єврокомісії намагаються домовитися про транзит газу українською трубою

Залиште свій коментар

Вибір редакції