"Газпром": російсько-українська газова угода остаточна. Правок не буде

"Газпром" виключає можливість перепідписання російсько-українського контракту щодо поставок газу.

Вислови про можливість перепідписання російсько-українського контракту щодо поставок газу несерйозні і безґрунтовні, заявив журналістам у п'ятницю голова правління "Газпрому" Олексій Міллер.

"Газпром" і "Нафтогаз" підписали 19 січня в Москві контракти на поставку газу Україні і транзит російського газу через українську територію на період з 2009 по 2019 роки.

Між тим, Віктор Ющенко і Секретаріат розкритикували досягнуті домовленості, у ряді ЗМІ з'явилися повідомлення про можливість їх коректування.

"Подібні пропозиції можуть з'явитися тільки в якій-небудь гумористичній українській газеті", - сказав Міллер.

Переговори з Москвою по газу, що передували укладенню газових договорів, вела Юлія Тимошенко, але Віктор Ющенко після досягнення домовленостей назвав їх "програшем" Києва. У секретаріаті президента заявляли, що глава "Нафтогаза" Олег Дубина не виконав директиви глави держави на підписання угод.

Газові угоди повинні були стати предметом розгляду на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 23 січня, проте воно не відбулося. Тепер очікується, що засідання РНБО по газу відбудеться орієнтовно 30 січня.

Тим часом, секретаріат Ющенка вже визнав, що невиконання директив президента України не є підставою для денонсації російсько-українських газових угод.  

Читайте також:

У Ющенка лякають газом по 600 доларів

Газовий договір України та Росії: таємниця утворення ціни

Ющенко погодиться виконувати газову угоду Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: