Москва розповіла, від чого залежатиме ціна газу для України

Микола Азаров обговорив з главою "Газпрому" хід виконання довгострокових контрактів на постачання і транзит російського газу.

Голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер повідомив, що ціни на газ для України залежатимуть у тому числі і від обсягів газу, що купується. Про це він заявив у ході зустрічі із прем'єр-міністром Миколою Азаровим, який 25 березня прибув до Москви на переговори з питань перегляду газових домовленостей.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, під час зустрічі Азаров та Міллер обговорили хід виконання довгострокових контрактів на постачання і транзит російського газу, а також перспективи розвитку двостороннього співробітництва в газовій сфері.

Прем'єр-міністр та голова "Газпрому" також розглянули питання заповнення українських підземних газових сховищ газом в обсязі, достатньому для забезпечення в осінньо-зимовий період 2010-2011 років надійного транзиту російського газу до Європи і газопостачання українських споживачів.

З української сторони в зустрічі також узяв участь міністр палива та енергетики Юрій Бойко, з російської - заступник голови правління, генеральний директор ВАТ "Газпромекспорт" Олександр Мєдвєдєв.

Нагадаємо, 23 березня у Москві розпочалися українсько-російські переговори, присвячені перегляду газових контрактів. На переговорах обговорюється питання створення газотранспортного консорціуму, надання російській стороні можливості продавати газ безпосередньо українським споживачам в обмін на зниження ціни на газ для України.

Раніше в Кабміні відзначали, що хотіли б досягти згоди на зниження ціни до рівня "трохи більше 200 доларів" за 1 тисячу кубометрів газу з сьогоднішніх 305 доларів.

Читайте також:

Азаров провів переговори з главою "Газпрому"

Держдума РФ: Азаров не переконає Путіна переписати газову угоду

Путін розповів, чого очікує від візиту Азарова

ВідеоАзаров зустрівся з главою "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: