"Газпром" спростував заяву Ющенка про врегулювання газових питань

"Газпром" спростував заяву Віктора Ющенко щодо врегулювання питання про борг за поставки газу.

Ніяких домовленостей про реструктуризацію заборгованості немає, тому заява Ющенка в "Газпромі" викликала "здивування". Про це йдеться у прес-релізі компанії .

Також у "Газпромі" зазначили, що "реструктуризацію боргу в односторонньому порядку звичайно проводять тільки після дефолту".

"Поставки в листопаді не сплачені, платежів за грудень ми також не бачимо. Реальних шляхів врегулювання проблеми українська сторона поки не пропонує", - відзначив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, додавши, що покладає надії на переговори з главою "Нафтогазу України" Олегом Дубиною в середу.

Раніше під час прес-конференції за підсумками 2008 року Ющенка заявив, що Україна повністю розв'язала проблему газової заборгованості перед Росією. За словами президента, 800 мільйонів доларів було заплачено з валютних резервів Національного банку, 20 мільйонів - з виручки "Нафтогазу", а частина боргу, що залишилася, була "реструктуризована на січень-лютий".

Нагадаємо, Росія наполягає на тому, що НАК "Нафтогаз України" заборгував Росії за поставлений газ більш як 2 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: