"Газпром": Україна припинила закачувати газ у підземні сховища

У "Газпромі" стверджують, що Україна у шість разів скоротила закачування російського газу.

У "Газпромі" стверджують, що шестиразове скорочення постачань газу до України свідчить про те, що Україна припинила закачування газу до підземних сховищ газу.

Про це сьогодні, 16 червня, на прес-конференції в Москві заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Ананенков.

За його словами, останній тиждень-півтора постачання газу до України становили 25-35 млн куб. м на добу. Водночас Ананенков наголосив, що в цей період минулого року постачання газу до України становили 170-180 млн кубометрів газу на добу.

"Зрозуміло, що про жодне закачування сьогодні мови бути не може", - сказав він.

Сьогодні на цій же прес-конференції Ананенков заявив, що споживання газу Україною в порівнянні з минулим роком скоротилося приблизно вдвічі.

Раніше про можливе припинення закачування Україною газу у підземні газосховища заявляв також глава правління "Газпрому" Олексій Міллер.

Як повідомлялося, 11 червня перший заступник голови правління "Нафтогазу" Ігор Діденко під час наради про фінансовий стан компанії під головуванням президента Віктора Ющенка, заявив, що "Нафтогаз" просить Кабінет міністрів надати державні гарантії для отримання кредитів на суму 15 млрд грн для закупівлі імпортного газу, який закачуватиметься до підземних сховищ газу.

Сьогодні Діденко терміново вилетів до Москви на переговори з "Газпромом". Причини такого спонтанного рішення не змогли пояснити навіть у "Нафтогазі".

Читайте також:

"Газпром": Україна вдвічі скоротила закупівлю газу

Україна та Росія проведуть термінові газові переговори

Україні загрожує газовий штраф у 30 мільярдів гривень

Міллер розповів причини позову "Газпрому" до "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: