"Газпром" вимагає від України доставити газ до Європи негайно

Москва зажадала, щоб Україна відновила постачання газу до ЄС одразу після його надходження до української ГТС. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Російський транзитний газ, який Росія сьогодні пустила через територію України, має поступити до Європи одразу після його подачі на вхід до української ГТС, а не через 36 годин, як заявляє українська сторона.

Таку заяву зробив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов.

"На момент вимушеного припинення поставок газу "Газпромом" 7 січня транзитні магістралі на території України були заповнені російським газом і, відповідно, повинні володіти необхідним тиском для забезпечення синхронної подачі газу на вході і виході з ГТС України. Як тільки ми даємо газ на вхід, він повинен з'явитися на виході!", - сказав Купріянов.

"У зв'язку з цим заяви української сторони, що з моменту надходження транзитного російського газу в ГТС України до моменту його появи на західному кордоні України знадобиться 36 годин, викликають подив і не відповідають діючому контракту", - підкреслив він.

Купріянов також повідомив, що до "Нафтогазу" була відправлена телеграма з проханням забезпечити належну підготовку об'єктів ГТС України до прийому російського газу.

Представник російського концерну ще раз наголосив, що з початком подачі російського газу на вхід до газотранспортної системи України обсяги виходу газу на західно-українському кордоні має точно відповідати одержаним обсягам.

Заявлений обсяг газу становить 3 мільйони 126 тисяч кубометрів на годину.


Читайте також:

Хто виграв від "газової війни" Росії та України
Якщо у вівторок не буде газу, ЄС назве винних
Росія згодна дати Україні газ в кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: