"Газпром" зірвав консультації щодо транзиту через Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стає зрозуміло, що з "Газпромом" неможливо домовитись і будувати відносини на довірі.

"Газпром" зірвав технічні тристоронні консультації щодо газу за участю України, Росії та Єврокомісії.

Про це повідомила заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль у Facebook.

За її словами "Газпром" намагається своєю безконтрольністю залякати Європу і нав‘язати свої поняття замість цивілізованих правил.

"Логіка проста – не звертати увагу ні на кого, будувати "Північний Потік-2" не чекаючи остаточних дозволів, ігнорувати своїх же ж партнерів", - написала Зеркаль.

Вона наголосила, що після такого стає зрозуміло, що спроби німецьких політиків переконати світ, що з "Газпромом" можна домовитись і будувати відносини на довірі – самообман і обман всього світу.

На думку заступниці міністра, єдине, що лишається робити – не давати "Газпрому" жодних винятків і поширювати на всі його проекти, особливо "Північний потік-2", усі норми ЄС, чого Україна вимагає вже давно.

"Працюємо далі і готуємось не лише до тристоронніх консультацій на політичному рівні, але і до всіх можливих сценаріїв розвитку подій", - підсумувала Зеркаль.

Газпром зірвав технічні тристоронні консультації по газу, намагаючись своєю безконтрольністю залякати Європу і нав‘язати...

Опубліковано Lana Zerkal Вівторок, 15 січня 2019 р.

Нагадаємо, раніше глава "Нафтогазу України" Андрій Коболєв розповів, що компанія подала до суду на "Газпром" через можливу втрату у вартості української газотранспортної системи внаслідок будівництва Росією обхідних потоків. Водночас він заявив, що якщо "Газпром" підпише довгостроковий контракт на транспортування газу Україною за Європейским правом, з гарантіями про оплату, то "Нафтогаз" відмовиться від позову.

ВідеоЯк російські "Газпром" та "Роснефть" хитають ціни на заправках в Україні

Із початку осені ціни на пальне в Україні значно зросли. Серед причин - зростання ціни на нафту та здешевлення гривні, але є ще і звані суб’єктивні причини. Виявляється, левову частку паливного ринку України все ще контролює держава-агресор. 

Як російські "Газпром" та "Роснефть" хитають ціни на заправках в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції