Гелетей знову займеться Цушком

Управління держохорони має намір направити в Генпрокуратуру результати службової перевірки подій, що сталися там 24 травня 2007 року.

Валерій Гелетей
УНІАН
Відомство Валерія Гелетея знайшло ознаки злочину в діях голови МВС.
Управління державної охорони України завершило службову перевірку відносно подій у Генеральній прокуратурі 24 травня 2007 року. Завтра УДО направить відповідні матеріали в Генпрокуратуру для "вирішення питання згідно з законом".

Про це 1 серпня РБК-Україна повідомив керівник Управління держохорони Валерій Гелетей. 

Коментуючи результати, він зазначив, що перевірка подій у будівлі ГПУ 24 травня виявила ознаки злочину з боку міністра внутрішніх справ України Василя Цушка та інших посадових осіб, в тому числі народних депутатів, а також спричинення збитків УДО та завдання тілесних ушкоджень працівникам служби, що підтверджується судово-медичною експертизою. 

Цушко
Архів
В той же час, усі справи проти Цушка закрито.
Це пакет доказів і документів, за якими "повинні прийматись рішення", підкреслив Гелетей.

Крім того, він повідомив, що УДО звернулося до суду з апеляційною скаргою, в якій висловлено прохання скасувати постанову від 14 липня судді Печерського райсуду Квасневської Н.Д. про скасування постанов в.о. генерального прокурора України від 24 травня про порушення 4 кримінальних справ (за фактом захоплення будівлі Генпрокуратури, за фактом перевищення влади і повноважень міністром внутрішніх справ, за фактом перевищення влади і повноважень службовими особами МВС і за фактом втручання в діяльність правоохоронного органу). Постанову Печерського суду Гелетей вважає незаконною.

Захоплення Генпрокуратури
УНІАН
Приводом для суперечок залишаються дії міліції в Генпрокуратурі 24 травня цього року.
Керівник УДО також повідомив, що у рамках усіх порушених після подій в Генпрокуратурі кримінальних справ не було проведено жодного допиту ані його самого, ані його підлеглих, ані міністра Василя Цушка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: