Гендерні вподобання: за кого голосували чоловіки і жінки в першому турі

Основа електорату Януковича - робітники, Тігіпка - підприємці і військові. А переможці виборів Тимошенко і Янукович здобули найбільшу популярність серед жінок.

В першому турі президентських виборів жінки частіше, ніж чоловіки, голосували за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і Віктора Януковича.

А за Арсенія Яценюка, Петра Симоненка, Олега Тягнибока і Анатолія Гриценка, а також "проти всіх" частіше віддавали голоси чоловіки. Сергія Тігвпко і Віктора Ющенка чоловіки і жінки підтримували в рівній мірі. Про це свідчать остаточні дані "Національного екзит-пола 2010" за наслідками першого туру виборів.

Серед крупних соціально-професійних груп Януковичу більшою мірою віддавали голос робочі, Тігіпку - підприємці, висококваліфіковані фахівці, військовослужбовці, студенти, Симоненку - пенсіонери.

Крім цього, Тігіпко - єдиний серед кандидатів, чий рейтинг значно вище серед молоді порівняно зі старшими віковими групами. Серед молодих виборців також вище частка тих, хто голосував проти всіх кандидатів.

За Януковича, Тимошенко і Ющенка трохи частіше голосували люди старшого віку, але помітно частіше вони голосували за Симоненко. Підтримка цих політиків зростала із зниженням рівня освіти виборців.

Із зростанням рівня освіти виборців ріс і рівень підтримки Тігіпка, а також Гриценка, Тягнибока і "проти всіх".

Читайте також:

Джерело в ПР: Азаров може очолити Кабмін в разі перемоги Януковича

Опитування: Янукович випереджає Тимошенко в Києві та обласних центрах

Герман: Янукович відірветься на 19%, але Тимошенко все одно влаштує істерику 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: