Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гендиректор "1+1 медіа" розповів, чого не вистачає українському кіно і телебаченню

Відмова від російського телепродукту стимулювала розвиток вітчизняного кінотелевиробництва. 

В Україні поки що не вистачає блокбастерів, які б збирали мільйони глядачів.

Про це генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко заявив в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Мова йде про те, щоб в Україні знімали українські блокбастери, на які б ходили сотні тисяч, мільйони глядачів. Це набагато складніше завдання, тому що такого досвіду, такої традиції в Україні не було. Ми дивились переважно американські, західні стрічки, російські. А якщо говорити про українське кіно, яке б збирало мільйони глядачів — ви навряд чи перерахуєте такі стрічки на пальцях однієї руки", — сказав Ткаченко.

Він також зауважив, що український глядач нааватиме перевагу якісним вітчизняним фільмам щоразу, як ті з'являтимуться.

"Якщо вийде стрічка, добра, цікава для українського глядача, він, першою чергою, піде на українське кіно. Тому що досвід наших колег в Центральній Європі, наприклад, сусідів в Польщі чи в Чехії, говорить про те, що перші рядки в прокаті займають саме вітчизняні стрічки", — додав гендиректор.

Ткаченко прокоментував і збільшення обсягів вітчизняного кінотелевиробництва відтоді, як Україна відмовилася від російських серіалів.

"Уперше почали в Україні вироблятися масово серіали не для російського ринку, як було раніше, а для українського ринку з українськими акторами. От тільки для "1+1" зараз в запуску і виробництві перебувають понад 200 годин українських серіалів, але цього замало, тому що це не тільки "1+1". Ми виробляємо серіали і для "2+2", і для "ТЕТ", — зазначив Ткаченко.

ВідеоНа українське кіно обіцяють виділити 500 мільйонів гривень

Нагадаємо, у четвер, 22 вересня, Верховна Рада прийняла проект Закону про допомогу українській кінематографії. Наразі проект очікує на підпис голови ВРУ та президента. 

Відповідно до законопроекту, виробники українського продукту отримають від держави фінансову підтримку у вигляді субсидій для створення фільмів та серіалів. Крім того, новий Закон передбачає боротьбу з піратством та стимулювання знімань фільмів спільно з закордонними кінематографістами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції