General Electric виготовлятиме локомотиви разом з Крюківським вагонобудівним заводом

Дата публікації
Перегляди
1616
Поділитись:
WhatsApp
Viber
General Electric виготовлятиме локомотиви разом з Крюківським вагонобудівним заводом

Фото: General Electric / Facebook

Частка українського виробництва збільшуватиметься.

Компанія General Electric почне поставляти для "Укрзалізниці" нові локомотиви у кінці 2018 року. Вони будуть виготовлені за участю Крюківського вагонобудівного заводу. 

Про це повідомляє очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"ПАТ "Укрзалізниця" спільно з GE TRANSPORTATION дає старт програмі локалізації виробництва локомотивів в Україні. Для мене особисто - це велика перемога і знаковий момент для української залізниці та всієї галузі. Локалізація вже на початкових етапах була ключовим та принциповим моментом у переговорах з GE. Можу сказати, що ані в Індії, ані в Казахстані подібний контракт не передбачає локалізацію з першого зразка", - пише він.

За словами Кравцова, локалізація для перших тепловозів складатиме 10%, проте згодом локомотиви будуть виготовлятися з 40% українських копмлектувальних. Наразі General Electric вивчає виробничу базу українських підприємств. Також в Україні планується створити центр сервісного обслуговування та модернізації. 

"Партія, яку поставить General Electric у співпраці з КВБЗ, – найбільша в незалежній Україні. Фінальна стадія виробництва локомотивів для "УЗ" вже почалась у Пенсильванії. Наприкінці 2018-го ми отримаємо вже перші тепловози, що адаптовані до кліматичних умов, екологічні, економні в обслуговуванні і комфортні та безпечні для локомотивних бригад", - написав Кравцов.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" підписала угоду з компанією General Electric вартістю в один мільярд доларів. Договір спрямований на модернізацію залізниці та розвиток виробництва локомотивів в Україні, адже компанія локалізує виробництво.

Наступна публікація