General Motors намагається зберегти у себе Opel

General Motors шукає кредити, щоб викупити Opel

General Motors зберігає інтерес до операції з канадською компанією Magna з продажу німецької Opel і британської Vauxhall, одночасно вивчаючи і альтернативні варіанти, заявив віце-президент американського автогіганта Джон Сміт уряду Німеччини.

25 серпня делегація General Motors на чолі із Смітом провела в Берліні черговий тур консультацій з представниками німецького уряду. Як повідомила лондонська газета Тimes, в Раді директорів General Motors, склад якого налічує 13 чоловік, стався глибокий розкол.

Група ветеранів компанії виступає за продаж європейського підрозділу компанії канадській Magna, де присутній великий російський капітал, проте "новачки", які були призначені в Раду директорів адміністрацією Білого дому влітку, намагаються зараз зберегти Opel у складі автогрупи.

Саме вони зажадали додаткового часу для того, щоб спробувати залучити кредити у розмірі 4,3 млрд доларів для підтримки роботи заводів Opel і Vauxhall.

Проте Wall Street Journal Europe повідомила, що уряд Німеччини не дасть GM жодних кредитів, оскільки Берлін впродовж кількох років був невдоволений тим, як американська корпорація управляє Opel.

Уряд канцлера Ангели Меркель вже надав Opel кредит в 1,5 млрд євро, крім того, Берлін зобов'язався виділити додатково 4,5 млрд євро, якщо автомобільна компанія буде продана Magna.

General Motors не отримає цих грошей від німецького уряду, якщо спробує зберегти контроль над Opel, повідомляє представник уряду Великобританії, який бере участь в проходящих консультаціях у зв'язку з даною операцією.

WSJ вважає, що питання про продаж Opel перетворилося на політичне. Так, профспілки Німеччини посилили свою позицію і наполягають на продажі автобудівельній компанії канадській Magna.

Нагадаємо, уряд ФРН схвалив угоду з продажу німецького концерну Opel - частини європейського відділення американського General Motors. Opel придбає канадський виробник комплектуючих Magna International в консорціумі з російськими інвесторами – Ощадбанком і "Групою ГАЗ".

Читайте також:

Канадці з росіянами врятували Opel від банкрутства

General Motors отримав від уряду США 2-мільярдну допомогу

Голова General Motors: наше банкрутство - бажана перспектива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: