Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генерал Назаров, якого суд визнав винним у катастрофі Іл-76, подав рапорт про звільнення з лав ЗСУ

Він вирішив зосередитися на судовій боротьбі.

Генерал-майор Віктор Назаров, якого суд засудив до семи років позбавлення волі через збитий бойовиками літак Іл-76 із 49 військовими на борту, подав рапорт про звільнення зі Збройних сил України за власним бажанням.

Про це повідомляє Громадське.

За словами Назарова, він вирішив зосередити зусилля на кримінальній справі і намаганні довести свою невинуватість у суді. 

Генерал зазначив, що апеляційна скарга, яку він подав на рішення суду ще 2017 року, досі розглядається. Спочатку суд призначив у справі повторну експертизу, яка тривала дев'ять місяців, потім Апеляційний суд Дніпропетровської області був ліквідований та замість нього створений Дніпровський апеляційний суд – через це апеляцію розглядає колегія суддів у новому складі. 

Наразі Назаров чекає на рішення Генерального штабу та Міністерства оборони щодо його рапорту про звільнення.

Нагадаємо, генерала Назарова засудили до семи років тюрми за катастрофу Іл-76. Вирок генералові читали кілька годин. Його визнали винним у службовій недбалості, яка призвела до загибелі 49 військових улітку 2014-го року. Назаров заявив, що не винен, і подав апеляцію.

 Рідні загиблих в Іл-76 десантників не задоволені вироком генералу Назарову. Родичам жертв покарання здається недостатнім. Людей обурює, що генерал мав дані розвідки про засідку, але все одно віддав наказ літакам вирушати на Луганськ. 

ВідеоУ справі генерала Віктора Назарова призначили нову експертизу

У Дніпрі апеляційний суд призначив нову експертизу: Київський науково-дослідний інститут повинен повторно дослідити, чи мав генерал підстави скасувати виліт літака та врятувати людей. Результати, припускають, будуть за три місяці. Назарова звинувачують у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військових влітку 2014-го.

У справі генерала Віктора Назарова призначили нову експертизу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції