Генерал СБУ перерізав собі горло при спробі викинутися з вікна

Савчин випив велику дозу снодійного, але медики його врятували. Після цього він спробував викинутися з вікна палати.

Високопоставлений співробітник спецслужби Ярослав Савчин порізав вени осколками шибки в палаті психіатричної лікарні.

Інформація про суїцид генерал-майора Савчина - замначальника департаменту з захисту державності і боротьби з тероризмом в пресі з'явилася вчора.

Проте офіційні джерела в прес-службі СБУ поспішно її спростували короткою заявою про те, що "причиною стало не самогубство, а тривала хвороба".

"Ця людина довго хворіла, перебувала в лікарні і там же помер минулого тижня. У нього були проблеми з серцем. Осиротіли троє дітей", - прокоментували подію в СБУ.

Якщо помер генерал СБУ, на офіційному сайті відомства могли хоча б розмістити некролог із співчуттями. Проте чомусь цього не зробили. Незважаючи на скритність "розвідників", інформація про суїцид таки просочилася.

Як розповіли в психіатричній лікарні їм. Павлова, пацієнта Савчина до них привезли ще 13 липня, про що зроблений запис в журналі.

Говорять, напередодні він випив велику дозу снодійного, але медики зуміли його врятувати - промили шлунок і помістили в палату. Чому його повезли в психлікарню, а не в госпіталь СБУ - незрозуміло.

Опам'ятавшись, генерал спробував викинутися з вікна палати, пошкодив шийну артерію, від чого незабаром помер.

У лікарняному журналі причина смерті не вказана, значиться тільки "помер 14 липня". По міліційній лінії теж пройшла інформація про спробу суїциду пацієнта на прізвище Савчин, проте ніде в офіційних донесеннях не фігурує посада "генерал-майор СБУ".

Товариші по службі вважають, що до такого стану генерала довели на роботі, і міркують про необхідність порушення кримінальної справи.

Поховати Ярослава Савчина повинні на його батьківщині, в містечку Долина Івано-Франківської області, але навіть інформацію про похорони в прес-службі СБУ чомусь засекретили.   

Читайте також:

СБУ спростувала самогубство генерала Савчина

Генерал СБУ покінчив життя самогубством

Кримінальну справу проти скандального заступника глави СБУ скасовано

СБУ розслідує спробу вбивства Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: