Генеральна прокуратура викрила на хабарництві чиновника Чернівецької області

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вимагав гроші у іноземця за надання в оренду земельної ділянки.

В Чернівецькій області на хабарі викрили депутата Хотинської міськради. За інформацією, він одержав неправомірну вигоду у розмірі 4 тисячі доларів від іноземця за надання в оренду земельної ділянки.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Слідство встановило, що депутат, діючи за попередньою змовою з посадовцями місцевого самоврядування одного з райцентрів, отримав від іноземця, який проживає на території області, неправомірну вигоду у сумі 4 тис. дол. за позитивне вирішення питання щодо надання в довгострокову оренду земельної ділянки орієнтовною площею 2,2 га.

19 травня за рішенням процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області Управлінням Служби безпеки України в Чернівецькій області його затримано під час одержання коштів.

Чиновнику повідомили про підозру у пособництві в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах третьої особи дій з використанням службового становища (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України).

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України викрила на корупції митників в Івано-Франківську. Вони знімали на відео "святкування" вдалої оборудки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції