"Геніальний" план Черновецького: котики на мільярд гривень

Київський мер вирішив заробляти гроші навіть на котах та слонах.

Розпорядження Черновецького про "котиків"
Українська правда
За останній місяць київський мер охопив додатковою платнею практично все, що є в Києві. Починаючи від медичних послуг, закінчуючи похоронами. Черновецький навіть розщедрився на урочисту церемонію похоронів "улюблених бабусь" за особливим сценарієм.

У розпорядженні "Української правди" опинилося ще одне офіційне розпорядження Київської міської адміністрації, підписане особисто Леонідом Черновецьким про нові ініціативи столичної мерії з наповнення міського бюджету.

При первинному прочитанні лист більше нагадує витримку якогось сюрреалістичного роману про тварин.

"п.2 Негайно дати пропозиції зі створення моніторингової групи, яка контролюватиме дзвінки по всій Україні. Програма про телефонні дзвінки по Україні про консультації по котиках – 1 млрд. грн. Дайте мені кожен окремо концепцію, як ми зможемо добувати дзвінки зі всієї України.

п.2 Берзіній і Панченко доповісти негайно, як вони збираються створювати моніторингову групу типу 051 або все перемкнути на 051?

К. Бектурсунову

Дати рекламу по всій Україні, щоб дзвонили Берзіній платно і з'ясовували, як котикові животик вилікувати.

Реклама по всій Україні, починаючи з 100 тис. міст, у всіх газетах типу РІО."

Сенс листа стає очевиднішим, якщо нагадати, що Берзіна – директор Київського зоопарку. Як розповіли джерела в мерії, в зоопарку існує лікувальне відділення, яке мер має намір використовувати в якості всеукраїнського центру лікування домашніх тварин. Програму з експлуатації цього центру і витягуванню грошей на його базі придумав сам мер. Він же дав йому кодову назву – "котики".

Варто звернути увагу, що мова йде вже не лише про жителів столиці – Черновецький вирішив узяти в оборот всі найбільші міста країни.

За задумом Черновецького, всі жителі України, які потребують консультації по догляду за вихованцями, повинні дзвонити на телефон довіри київської мерії "051" (з першого лютого – 1551), де їм дадуть платний номер ветеринарного консультанта.

При цьому мер ставить завдання зібрати за цією "програмою" не менше одного мільярда гривень.

Але якщо цю ініціативу Київського мера ще можна якось пояснити – Черновецький готовий заробляти навіть на котиках своїх улюблених бабусь – те ще один його лист практично не піддається поясненню. Особливо цьому сприяє надмірна кількість в тексті розділових знаків.

"Всім замам, всім радникам придумати оригінальні листи на всі випадки допомоги малозабезпеченим, по платежах якихось, соціальних, наприклад, як Берзіна, негайно направити кожному, мені, наприклад, по слонові.

Слон Вася поздоровляє Вас зі святом 8 березня і бажає щастя".

Між першим і другим абзацом листа немає ніяких розділових знаків. Незрозуміло, "Слон Вася поздоровляє Вас зі святом 8 березня і бажає щастя" - це приклад поздоровлення або підпис під листом.

Пояснити, що саме малося на увазі, не можуть навіть в мерії. Можливо, деяке світло на цей лист кине той факт, що під особистою опікою Леоніда Черновецького перебуває слон в Київському зоопарку.

Світлана Берзіна якось призналася, що слон - найбільш ненажерливий в київському зоопарку. За день він з'їдає на 800 гривень.

Сам мер на початку лютого туманно повідомив з приводу своїх планів на слона: "Сьогодні в машині я подумав про те, що ми їх (тварин) поздоровлятимемо. Завтра мене привітає слон з Новим роком, побажає мені хороших снів".

Тепер тварини, які знаходяться під опікою чиновників київської мерії, поздоровлятимуть не лише мера, але і малозабезпечені верстви населення. А відчути любов і турботу київського мера зможуть всі жителі міст-стотисячників.

Читайте також:

Черновецький затвердив тарифи на похорони "улюблених бабусь"

Поки Черновецький співав, в першому ряду знепритомніла бабуся

Дружина Черновецького розповіла киянам про свого Льонечку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: