Генконсул РФ: Одеса стала модним містом у Росії

За останній рік Одеса прийняла в 2,5 рази більше російських туристів, ніж це були чотири роки тому, повідомив генеральний консул Російської Федерації в Одесі Олександр Грачов.

Генеральний консул Російської Федерації в Одесі Олександр Грачов вважає, що "Одеса стає по-доброму модним містом у Росії".

"Таким самим містом для росіян був Санкт-Петербург після 2003 року, коли він відсвяткував своє 300-річчя", - зазначив російський дипломат під час зустрічі з мером Одеси Едуардом Гурвіцем з нагоди завершення свого 4-річного терміну перебування на посту генсонсула.

Грачов зауважив, що, за даними генконсульства, за останній рік Одеса прийняла в 2,5 рази більше російських туристів, ніж це були чотири роки тому.

За словами Грачова, "багато москвичів, жителів Санкт-Петербурга, Самари, Саратова й інших міст їдуть сюди, залишаються дуже задоволеними і хочуть повернутися ще раз".

Крім того, додав генконсул Росії, "зараз росіяни вкладають значні кошти в економіку півдня України – в Одеський нафтопереробний завод, Миколаївський глиноземний завод. Готові також інвестувати великі кошти в транспортну систему, сільське господарство, туризм, будівництво готелів".

Генконсул Росії не назвав імені дипломата, який очолить у вересні консульство в Одесі, зазначивши лише, що це "досвідчений дипломат, який довго працював в Африці і країнах Близького Сходу".

Нагадаємо, минулого року МЗС України оприлюднило заяву про те, що "окремі працівники російського Генерального консульства в Одесі займаються діяльністю, несумісною з дипломатичним статусом".

Розглядалося питання про дострокове припинення роботи Грачова в Україні у зв'язку з тим, що він, за оцінкою глави МЗС України Володимира Огризка, порушував норми Віденської конвенції про дипломатичні відносини.

ЗМІ тоді повідомляли, що Грачов нібито займався створенням підконтрольної Росії структури для реалізації російського впливу, зокрема, фінансував проросійські організації та вербував представників місцевих рад.

До складу консульського округу Генерального консульства Росії в Одесі входять Одеська, Миколаївська, Херсонська і Кіровоградська області.

Читайте також:

Одеський губернатор восени зробить російську мову регіональною

Патріарх Кирило вручив Гурвіцу орден

В Одесі заборонили білборди на честь великої руської перемоги

ЗМІ: генконсул РФ в Одесі створив шпигунську мережу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: