Генконсула РФ не вишлють з України, але претензії до нього є

Звинувачений в антиукраїнській діяльності російський консул Грачов поки відбувся усним попередженням.

Міністерство закордонних справ України ухвалило рішення призупинити свою рекомендацію генеральному консулу РФ в Одесі Олександру Грачову достроково припинити повноваження, незважаючи на наявність до нього претензій.

У посольстві України в Росії повідомили, що МЗС України виступив із пропозицією тимчасово призупинити це рішення стосовно Грачова, бажаючи продемонструвати конструктивний підхід.

Водночас він підкреслив, що це не означає, що претензії МЗС України до Грачова знято.

"По дипломатичних каналах Грачову повідомили, що якщо він займатиметься тим, чим він займався, то поїде додому", - сказали в посольстві.

Коментуючи інформацію, яка з’явилася у ЗМІ про відкликання ноти МЗС України з припинення повноважень російського генконсула, він зазначив, що "ніякої ноти в природі немає, побажання українського МЗС було висловлено в усній формі".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що МЗС України відкликало акредитацію співробітника посольства Росії в Україні, який займається діяльністю Чорноморського флоту РФ, радника посольства Володимира Лисенка, а також висилає з країни генерального консула РФ в Одесі Олександра Грачова.

За даними ЗМІ, офіційний Київ мотивував бажання вислати з країни дипломатів Лисенка та Грачова тим, що вони працювали на російську розвідку.

У відповідь МЗС Росії заявило, що відповість на "недружні дії української влади" висилкою українських дипломатів.

Після цього офіційний Київ відкликав ноту, в якій рекомендував російській стороні достроково припинити повноваження генконсула Грачова.

Читайте також:

ЗМІ: генконсул РФ в Одесі створив шпигунську мережу

Україна відмовилась від вимоги вислати російського консула

Російські дипломати, яких висилає Україна, працювали на спецслужби

МЗС України обурений дипломатичним демаршем Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: