Генконсульство Чехії в Україні припинило видачу всіх видів віз

Незважаючи на те, що Чехія обіцяла обмежити видачу лише робочих віз, львівське консульство цієї країни зупинило свою роботу взагалі.

У Львові в генконсульстві Чехії припинена видача усіх видів віз.

Про це повідомив консул генконсульства Чехії в Львові Франтішек Подземські.

За його словами, візовий відділ закритий, візи не видаватимуться у зв'язку з тим, що Чехія вирішила припинити видачу робочих віз громадянам України. У зв'язку з цим консульство в Львові припинило видачу всіх типів віз.

Консул додав, що можливо в майбутньому візовий відділ відновить роботу.

Як повідомляв ТСН.ua, Чехія з 1 квітня припинила видачу робочих віз громадянам України, Молдови, Монголії, Таїланду та В'єтнаму.

Як зазначили у дипломатичному відомстві, це рішення зумовлене наслідками економічної кризи. Заборона на видачу робочих віз діятиме протягом кількох тижнів. Разом із тим, як стверджувалося у повідомленні, обмеження не повинні були стосуватися туристичних віз.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко під час свого візиту до Чехії наприкінці березня ставив питання про полегшення візового режиму між Чехією та Україною.

Втім, ця ініціатива не знайшла відгуку в чеського керівництва, яке відмовилося обговорювати питання спрощення візового режиму.

У лютому чеська влада ухвалила закон, згідно якому іноземці, які офіційно працювали в Чехії та втратили роботу внаслідок кризи, можуть отримати безкоштовний квиток додому та одноразову допомогу в розмірі 500 євро.

Читайте також:

Чехія припинила видачу робочих віз українцям

Іноземці будуть здавати відбитки пальців при в'їзді до України

В МЗС називають наївною думку про те, що ЄС відмінить візи для українців

Хорватія відмінила візовий режим з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: