Турчинов розповів Генпрокуратурі, як Тимошенко витрачала гроші

Соратник лідерки БЮТ допитувався в статусі свідка. Він надавав пояснення, на яких підставах уряд Тимошенко здійснював виплати пенсій за рахунок грошей від продажу квот на викиди парникових газів.

Колишній перший віце-прем'єр-міністр, один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов дав показання Генпрокуратурі у справі про нецільове використання урядом Юлії Тимошенко коштів від продажу квот на викиди парникових газів.

Про це він сказав журналістам, вийшовши з Головного слідчого управління Генпрокуратури.

"У рамках розслідування питання про своєчасну виплату пенсій мене попросили прокоментувати, на яких законодавчих підставах уряд ухвалював рішення щодо конвертації коштів і виплати пенсій. Я із задоволенням навів норми чинного законодавства, зокрема, Бюджетного кодексу, відповідно до яких гроші обов'язково має бути перераховано як зі спеціального, так і із загального фонду на казначейські рахунки. Коли можна проконсультувати й розповісти про чинне законодавство, я із задоволенням готовий це робити", - сказав Турчинов.

Він зазначив, що допитувався в статусі свідка. Турчинов вкотре підкреслив, що гроші, отримані за рахунок продажі квот на викиди парникових газів, залишаються на спеціальному рахунку Держказначейства.

Крім цього, він розкритикував Генпрокуратуру за спроби прискорити розслідування справи і якомога швидше довести її до суду.

Нагадаємо, 20 грудня Юлії Тимошенко було пред'явлено звинувачення у нецільовому використанні коштів екологічного фонду держбюджету, а також обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Читайте також:

Янукович: я зацікавлений, щоб Тимошенко себе захистила

Тимошенко: затримання колишніх чиновників - це помста мафії Януковича

Тимошенко шиють нецільову покупку машин для сільських лікарень

ВідеоТурчинов розповів Генпрокуратурі, як Тимошенко витрачала гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: