Генпрокуратура дозволила Павленку безкарно побити директора готелю

ГПУ винесла ухвалу про відмову в порушенні кримінальної справи проти міністра за фактом побиття директора готелю "Спорт".

Генпрокуратура відмовила керівництву ДП "Готель "Спорт" в порушенні кримінальної справи проти міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка. Про це Павленко повідомив журналістам, посилаючись на відповідну постанову ГПУ.

"Винесена ухвала про відмову в порушенні кримінальної справи по відношенню до міністра", - сказав Павленко. Він підкреслив, що таким чином ГПУ підтвердила законність дій посадових осіб міністерства при проведенні перевірки в готелі "Спорт", що знаходиться в управлінні відомства. Павленко також повідомив, що залишає за собою право звернутися до суду з вимогою виплати компенсації за нанесення моральної шкоди від керівника готелю.

Нагадаємо, 28 квітня в приміщенні готелю "Спорт" відбулася розмова між Павленком і директором готелю Юрієм Супрунюком, внаслідок якої міністр, за заявою Супрунюка, вдарив його паперами в обличчя.

Після цього інциденту директор готелю був доставлений в клініку "Борис", де лікарі діагностували йому струс мозку. Сам міністр Павленко заперечує застосування сили і запевняє, що діяв у рамках закону.

Матеріали за заявою Супрунюка були передані міліцією до Генеральної прокуратури для перевірки і відповідної реакції.

У свою чергу, міністр звернувся до Генпрокуратури з проханням перевірити перешкоджання роботі комісії з перевірки діяльності готелю "Спорт".

Читайте також:

Директор готелю "Спорт", якого вдарив міністр, досі оклигує в лікарні

Павленко буде судитися з директором готелю "Спорт"

Міліція не бачить злочину в тому, що Павленко вдарив директора готелю

Міністр Павленко вдарив документами директора готелю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: