ГПУ готова розповісти про можливі домовленості між Ющенком і Януковичем

ГПУ невдовзі оприлюднить результати перевірки щодо можливих домовленостей між Віктором Ющенком та Віктором Януковичем.

Генпрокуратура найближчим часом доповість президенту про перевірку за заявою Ярослава Козачка про нібито таємну угоду Віктора Ющенка і Віктора Януковича, заявив керівник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко газеті "Комерсант-Україна".

Як відомо, 25 грудня минулого року Козачок, щойно звільнившись із посади керівника головної служби секретаріату президента зі внутрішньополітичних питань і регіонального розвитку, оприлюднив на прес-конференції копію таємної угоди про взаємодію, нібито укладеною між Ющенком і Януковичем.

У понеділок, 12 січня цього року, збіг термін, відведений президентом Генеральній прокуратурі для перевірки інформації Козачка.

Бойченко сказав, що про результати перевірки президентові буде повідомлено "сьогодні-завтра", однак повідомити якісь деталі цієї справи відмовився.

"Першим про результати розслідування дізнається президент. Якщо він вважатиме за потрібне передати цю інформацію ЗМІ, він це зробить сам або дасть доручення Генпрокуратурі", - зазначив він.

Джерела видання в ГПУ стверджують, що підстав для порушення у відношенні Козачка кримінальної справи в слідчих Генпрокуратури не знайшлося.

"Спочатку Козачок не хотів іти на контакт, відмикав телефони, але нам все ж таки вдалося отримати в нього необхідні пояснення. По них проведена перевірка", - сказав співрозмовник газети.
 

Читайте також: 

ГПУ перевіряє факт взаємодії Ющенка і Януковича під час виборчої кампанії

Ющенко доручив Генпрокуратурі розслідувати "пакт про ненапад" з Януковичем

Янукович назвав провокацією "пакт про ненапад", узгоджений з Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: