Генпрокуратура хоче саджати за невиплату зарплати

Зокрема, у разі навмисної безпідставної невиплати заробітної плати законопроект пропонує штраф у розмірі від 34 тисяч до 51 тисяч гривень, або позбавлення волі до 3 років.

 Генеральна прокуратура пропонує  за невиплату заробітньої давати тюремний строк до 5 років. Глава відомства Віктор Пшонка звернувся до президента Віктора Януковича з приводу внесення на розгляд Ради законопроекту про посилення кримінальної відповідальності за грубі порушення законодавства про працю.

Зокрема, у разі навмисної безпідставної невиплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати більш ніж за 1 місяць законопроект пропонує для правопорушника штраф у розмірі від 34 тисяч до 51 тисяч гривень, або позбавлення волі до 3 років.

Якщо такий злочин скоєно в результаті нецільового використання коштів, розмір штрафу збільшиться до 85 тисяч гривень, а позбавлення волі - до 5 років.

За незаконне звільнення працівника з особистих мотивів, а також інші грубі порушення законодавства про працю пропонується передбачити штраф у розмірі до 8,5 тисячі гривень або позбавлення волі до 2 років.

Якщо такі дії вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до 14 років або дитину-інваліда, розмір штрафу збільшиться до 17 тисяч гривень, а позбавлення волі - до 3 років.

Читайте також:

Зарплати вчителів і лікарів виростуть на 100 гривень

Чоловік витатуював на дупі обличчя начальника заради більшої зарплати

Тягнибок розповів, яку зарплату йому платить "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: