Генпрокуратура: Луценко збрехав Раді щодо справи педофілів

У ГПУ відкидають звинувачення міністра Луценка в тому що відомство майже на місяць затягнуло розслідування.

Генеральна прокуратура спростовує заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про те, що кримінальна справа щодо зґвалтування дітей в Криму перебувала у ГПУ місяць у зв’язку із розглядом подань слідчого про проведення слідчих дій.

Прес-служба Генпрокуратури повідомляє, що "наведена інформація не відповідає дійсності. Насправді вказана кримінальна справа перебувала на вивченні у Генеральній прокуратурі один день, 13 жовтня 2009 року, в зв’язку з розглядом звернень народного депутата України Григорія Омельченка та представника потерпілих дітей. Цього ж дня кримінальну справу, після виконання слідчих дій, повернуто до Головного слідчого управління МВС України для подальшого розслідування".

Також у Генпрокуратурі запевнили, що "упродовж ведення досудового слідства питання погодження подань слідчих, відповідно до чинного законодавства, Генеральною прокуратурою України вирішувалось невідкладно. На даний час кримінальна справа знаходиться на постійному контролі генерального прокурора України".

Як відомо, 20 жовтня міністр Луценко, доповідаючи в парламенті про розслідування кримінальної справи про зґвалтування дітей, заявив, що Генпрокуратура близько місяця ознайомлювалась із матеріалами справи і відреагувала на подання МВС лише після заяви Партії регіонів про причетність до зґвалтувань депутатів.

Читайте також:

Підозрюваного у справі педофілів перевели під посилену охорону

Луценко: в депутатів вимагають 2 млн, щоб зґвалтовані діти перестали їх впізнавати

Рада створила комісію з розслідування зґвалтування дітей

ПР вимагає звільнити Луценка за педофільну кризу в Україні

ВідеоДії ГПУ у справі про педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: