Генпрокуратура наголошує, що українці в Грузії не воювали

У Медведька наполягають, що українці в Грузії не воювали, ніяка зброя туди не поставлялася і кримінальні справи не порушувалися..

Генпрокуратура спростовує інформацію про перебування українських військових у Грузії під час грузино-осетинського конфлікту.

Відповідне повідомлення поширила прес-служба відомства.

Також ГПУ спростовує інформацію про незаконні поставки зброї та військової техніки до Грузії та проведення у зв’язку з цим перевірки у ДК "Укрспецекспорт", якою начебто встановлено низку грубих порушень.

"Проведеними органами військової прокуратури перевірками встановлено, що військовослужбовці Збройних Сил участі у збройному конфлікті не брали, озброєнь та військової техніки ЗСУ на території цієї держави не було, військова допомога грузинській стороні не надавалася", - зазначили у відомстві.

У той же час ГПУ зазначила, що "в період 2006-2008 років міжнародні передачі з України до Грузії товарів військового призначення, які підлягають експортному контролю, здійснювалися за попередньо укладеними зовнішньоекономічними контрактами відповідно до вимог законодавства та міжнародних договорів".

"За цим фактом Службою безпеки України відмовлено у порушенні кримінальної справи, з чим погодилася Генпрокуратура", - наголошується у заяві.

"Щодо перевірки діяльності ДК "Укрспецекспорт" та його дочірніх підприємств, то на даний час вона дійсно проводиться але це пов’язано з перевіркою приватної фірми. За її результатами буде прийнято рішення відповідно до чинного законодавства", - заявили у ГПУ.

"Крім того, офіційно заявляємо про відсутність десяти постанов про порушення кримінальних справ з цього приводу", - наголосили у відомстві.

Генпрокуратура звернулася з проханням до представників засобів масової інформації не поширювати недостовірних повідомлень та утримуватися від подібних коментарів.

Як відомо, раніше ЗМІ повідомили, що Генпрокуратура, начебто, встановила, що українські фахівці обслуговували системи ППО під час війни в Грузії.

Читайте також:

Москва: в Осетії воювали українці і американці

СБУ: Росія бреше про війну в Південній Осетії

У прокуратурі РФ заявили про наявність доказів участі українців у серпневій війні

Міноборони: у РФ немає доказів участі українців у війні в Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: