Генпрокуратура не буде примусово годувати Луценка, бо він здоровий

Генпрокуратура переконалася, що стан здоров'я Луценка на сьогодні задовільний, але нагадала, що голодувати шкідливо.

Генпрокуратура запевнила, що Луценко "не зеленого кольору", а здоровий. За словами представників ГПУ, Юрію Луценку роз'яснено про шкідливість подальшого голодування, його стан задовільний, примусово годувати його не будуть.

Як зазначається в повідомленні Генпрокуратури, за дорученням Генерального прокурора Віктора Пшонки його заступник Анатолій Пришко 6 травня відвідав Київський слідчий ізолятор, де тримається Луценко.

Разом із ним були присутні Уповноважений Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова, виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Олександр Аніщенко, голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков, виконувач обов'язків прокурора м. Києва Дмитро Лупеко.

В ГПУ наголошують, що стан здоров'я Луценка постійно контролюється медичними працівниками.

У п'ятницю "лікарями вищої категорії лікувальних закладів МОЗ України, зокрема завідуючим відділенням алергології та ревматології, завідуючим кардіологічним відділенням та лікарем з клінічної ендокринології науково-практичного центру було проведено його комісійний огляд".

За їх висновками, стан здоров'я Луценка на сьогодні задовільний, загострень хронічних хвороб не спостерігається, артеріальний тиск та рівень цукру в крові в нормі.

"За рекомендацією лікарів Луценко добровільно вживав поживну суміш до 4 травня включно. Примусового годування щодо нього не застосовувалося, і на даний час, за медичними показниками, його проводити підстав немає", - заявили у ГПУ.

У зв'язку з початком голодування його залишили у тримісній камері, відселивши з неї двох ув'язнених, що вплинуло на умови їх перебування у СІЗО, зазначили в Генпрокуратурі.

Під час опитування Луценко заявив, що претензій у нього ні до персоналу слідчого ізолятора, ні до умов тримання немає, стверджується в повідомленні.

Також він висловив подяку лікарям, які щоденно проводять його огляд. Його регулярно відвідує дружина і двоє його захисників.

"Під час бесіди Юрію Луценку було роз'яснено про шкідливість подальшої відмови від вживання їжі, проте він заявив, що не має наміру припиняти голодування", - зазначили в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, у партії Луценка заявляють, що голодування дуже негативно позначилось на здоров'ї заарештованого екс-глави МВС Юрія Луценка.

"Зараз людина в жахливому стані. У нього шкіра майже зеленого кольору. Від нього неймовірно тхне ацетоном. Стан Луценка наразі критичний. Лікарі бояться давати якісь прогнози щодо його стану здоров'я", - заявила його прес-секретар.

Читайте також:

"Народна самооборона": Луценко в критичному стані: він позеленів і тхне ацетоном

Гриценко: знущання над Луценком - це особиста помста

Луценко відмовився від примусового харчування

Луценка примусово годують і присилають до нього логопеда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: