Генпрокуратура не має претензій до голови Верховного суду

Онопенко не є підозрюваним чи обвинуваченим у кримінальних справах, порушених Генпрокуратурою, наголосили у відомстві.

 Генеральна прокуратура повідомила, що не має претензій до голови Верховного суду України Василя Онопенка. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Як відомо, днями працівники Генпрокуратури та міліції провели обшук у будинку голови ВСУ.

Онопенко не є підозрюваним чи обвинуваченим у кримінальних справах, порушених Генпрокуратурою, наголосили у відомстві.

Головне управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ проводить досудове слідство у кримінальній справі проти Онопенко І.В. та її колишнього чоловіка Котлярова В.І. за фактом заволодіння шляхом шахрайства грошовими коштами громадянина Валерія Ксендзенко в іноземній валюті у сумі, еквівалентній 2,4 мільйона гривень.

"Оскільки в ході досудового слідства особистості, підозрювані у скоєнні злочину, ухилялися від правоохоронних органів, слідчі на підставі мотивованих постанов Печерського районного суду Києва, провели обшуки в місцях їх можливого перебування в належних їм п'яти приміщеннях, у тому числі в приватному будинку в Києві, де за наявною інформацією знаходилася Ірина Онопенка", - підкреслили.

Зазначимо, що згідно з інформацією Київського міського бюро технічної інвентаризації, право власності на вказаний будинок взагалі ні за ким не зареєстровано, відзначили в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, п'ятницю, 4 лютого повідомлялося, що ГПУ порушила кримінальну справу відносно молодшої дочки Василя Онопенка - Ірини Онопенко. Вона і її чоловік підозрюються в тому, що вони не повернули позичені гроші, частина з яких нібито знадобилася Василю Онопенко "для вирішення якогось питання".

Раніше, у грудні 2010 року був затриманий колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, чоловік другої дочки Онопенка, Лади Онопенко.

Читайте також:

Генпрокуратура провела обшук у будинку голови Верховного суду

ГПУ завела справу на доньку Онопенка

Голова Верховного суду має дачу площею 410 кв. м

Голова Верховного суду розповів про свої гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: