Генпрокуратура не пустила Тимошенко до Харкова

Тимошенко не отримала дозволу для поїздки до Харкова 17–18 травня, оскільки у вказані дні заплановано проведення слідчих дій за її участю.

Генпрокуратура не дозволила екс-прем’єру Юлії Тимошенко відвідати Харків 17-18 травня. Це рішення в ГПУ пояснили тим, що 12 травня Тимошенко знову проігнорувала візит до Генпрокуратури, "чим вкотре зірвала проведення запланованих слідчих дій за її участю".

"У зв’язку з систематичними порушеннями Тимошенко вимог чинного кримінально-процесуального законодавства, перешкоджанням проведення досудового слідства, Генпрокуратура вимушена відмовити їй у наданні дозволу для поїздки до Харкова 17–18 травня 2011 року, оскільки у вказані дні заплановано проведення слідчих дій за її участю", - повідомила прес-служба відомства.

У свою чергу захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що у четвер вранці вона ознайомлювалася з матеріалами Генпрокуратури, на підставі яких проти неї була порушена справа.

Як відомо, наразі Печерський суд Києва розглядає скаргу Тимошенко на порушення проти неї справи щодо газових контрактів 2009 року.

"Коли у середу ввечері оголошувалася перерва в розгляді справи до 12 травня, суд сказав, що ранок 12 травня - це єдиний час для ознайомлення з матеріалами справи. На репліку захисту, що на цей час заплановані слідчі дії, суддя сказала, що це ваша справа", - сказав Власенко.

Читайте також:

Тимошенко: якщо люди візьмуть в руки лопати, владі буде недобре

Тимошенко оскаржила в суді "газову" справу

ГПУ знов пригрозила Тимошенко арештом за зрив слідчих дій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: