Генпрокуратура не відпустила Тимошенко ані в Страсбург, ані на Чернігівщину

БЮТ стверджує, що Тимошенко не пустили до Страсбурга тому, що туди збирається поїхати президент Янукович.

Генпрокуратура заборонила лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко здійснити робочі поїздки до Чернігівської та Миколаївської областей, а також до Страсбурга та Брюсселю. Про це повідомила прес-служба "Батьківщини".

"Симптоматично, що факс з інформацією про відмову слідчого захисник Юлії Тимошенко отримав лише о 14.03, вже після публічних коментарів генпрокурора на цю тему. Тобто рішення про заборону слідчий О.Нечвоглод підписав після публічних заяв кума Януковича Пшонки", - повідомила прес-служба.

У "Батьківщині" стверджують, що заяви президента про беззастережне виконання Україною та владою усіх зобов’язань, взятих перед ЄС та Радою Європи, "розходяться з реальними діями режиму Януковича".

"Очевидно, Віктор Янукович злякався самої можливості зустрітися з Юлією Тимошенко під час його власного візиту до ПАРЄ, куди також була запрошена лідер опозиції та головний політичний конкурент президента", - зазначили в партії.

Нагадаємо, Тимошенко просила Генпрокуратуру дозволити їй 21-22 червня відвідати Страсбург для участі в засіданні ПАРЄ, а 23 червня - Брюссель, де планувалася її зустріч з президентом Європарламенту Єжи Бузеком під час саміту Європейської народної партії.

Читайте також:

Янукович побажав Тимошенко успіху в суді

Європа спростувала запрошення Тимошенко до Страсбурга

Справа Тимошенко може спричинити санкції ЄС проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: