Генпрокуратура не відпустила Тимошенко на Львівщину

У партії "Батьківщина" розцінюють відмову Генпрокуратури у поїздці як свідоме перешкоджання роботі Тимошенко з виборцями.

Генпрокуратура відмовила лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко у дозволі здійснити поїздку до Львівської області з 6 по 8 червня. Про це свідчить відповідь слідчого Олександра Нечвоглода на відповідне клопотання лідера "Батьківщини".

Як повідомила прес-служба Тимошенко, слідчий мотивує заборону зустрічі з виборцями тим, що у цей період Тимошенко має знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

У партії "Батьківщина" розцінюють відмову Генпрокуратури у робочій поїздці як свідоме перешкоджання плановій роботі лідера партії з виборцями.

"Це ще раз доводить очевидний політичний, а не кримінальний характер порушених стосовно Юлії Тимошенко справ", - наголошується у повідомленні.

Партія наполягає, що Генпрокуратура має припинити виконувати "замовлення влади на політичні репресії". "Лідер найбільшої опозиційної партії має право здійснювати свою політичну діяльність", - підкреслили в "Батьківщині".

Нагадаэмо, 2 червня, Тимошенко повідомила журналістам, що її не відпустили до Брюсселю на період з 22 по 25 червня цього року. Проте у ГПУ заявили, що питання про надання їй дозволу буде вирішено напередодні виїзду.

Читайте також:

Тимошенко: Янукович вважає, що репресіями утримає владу

Тимошенко прийшла до Верховної ради без традиційної коси

Проти Тимошенко порушать ще одну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: