Генпрокуратура не змогла довести причетність депутатів до "справи педофілів"

У слідства відсутні докази, які б давали підстави для порушення справи щодо народних депутатів, прізвища яких пов’язували зі справою про згвалтування неповнолітніх.

У Генпрокуратурі заявляють, що доказів причетності народних депутатів до скандалу, пов'язаного з обвинуваченнями в розтлінні неповнолітніх, на сьогоднішній день немає.

"На сьогоднішній день слідством не доведена участь, і тим більше відсутні докази, які б давали підстави для порушення справи щодо відомих вам народних депутатів", - заявив на прес-конференції 22 липня заступник генпрокурора Віталій Щоткін.

Він нагадав, що дійсно існує судово-медична експертиза, що була у свій час проведена з ініціативи матері постраждалої дитини. Однак, у слідства виникла необхідність додаткового обстеження дітей. "Щоб підтвердити обстеження, судовий медик сам має оглянути цих дітей, що мама категорично забороняє", - відзначив Щоткін.

Таким чином, слідство змушене проводити експертизу по медичній документації, що була отримана раніше. "Ця експертиза видала нам ще більше питань і до самої мами, і до дітей", - відзначив він.

"Але з урахуванням того, що на сьогоднішній день у нас немає взаєморозуміння між мамою і слідчим, це питання зависло в судах, але ми, наскільки це можливо, працюємо над пошуком точки, яка б дала нам шляхи рішення проблеми", - додав він.

Нагадаємо, 13 жовтня 2009 року депутат Вадим Колесніченко (фракція Партії регіонів) оприлюднив у ЗМІ інформацію щодо зґвалтування дітей у МДЦ "Артек" і попросив правоохоронні органи не допустити закриття цієї кримінальної справи.

14 жовтня 2009 року колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що міліція звинуватила в розтлінні неповнолітніх дітей їхнього вітчима (надалі в ЗМІ називалося прізвище головного редактора журналу "Артек" Дмитра Полюховича).

15-16 жовтня 2009 року ряд українських ЗМІ оприлюднили прізвища депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко, нібито причетних до розтління дітей - Сергія Терьохіна, Віктора Уколова, Руслана Богдана. Усі ці депутати категорично спростували свою причетність до цієї справи.

Дмитра Полюховича у травні відпустили з СІЗО під підписку про невиїзд. Мати дітей, Олена Полюхович назвала вихід головного обвинувачуваного у "справі педофілів" з СІЗО спробою Генпрокуратури розвалити справу.

Читайте також:

БЮТівець: зникла мати дітей, скривджених "депутатами-педофілами"

БЮТ: "справу педофілів" збираються закрити

Генпрокурор назвав "справу педофілів" політично роздутою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: