Генпрокуратура не змогла довести причетність депутатів до "справи педофілів"

У слідства відсутні докази, які б давали підстави для порушення справи щодо народних депутатів, прізвища яких пов’язували зі справою про згвалтування неповнолітніх.

У Генпрокуратурі заявляють, що доказів причетності народних депутатів до скандалу, пов'язаного з обвинуваченнями в розтлінні неповнолітніх, на сьогоднішній день немає.

"На сьогоднішній день слідством не доведена участь, і тим більше відсутні докази, які б давали підстави для порушення справи щодо відомих вам народних депутатів", - заявив на прес-конференції 22 липня заступник генпрокурора Віталій Щоткін.

Він нагадав, що дійсно існує судово-медична експертиза, що була у свій час проведена з ініціативи матері постраждалої дитини. Однак, у слідства виникла необхідність додаткового обстеження дітей. "Щоб підтвердити обстеження, судовий медик сам має оглянути цих дітей, що мама категорично забороняє", - відзначив Щоткін.

Таким чином, слідство змушене проводити експертизу по медичній документації, що була отримана раніше. "Ця експертиза видала нам ще більше питань і до самої мами, і до дітей", - відзначив він.

"Але з урахуванням того, що на сьогоднішній день у нас немає взаєморозуміння між мамою і слідчим, це питання зависло в судах, але ми, наскільки це можливо, працюємо над пошуком точки, яка б дала нам шляхи рішення проблеми", - додав він.

Нагадаємо, 13 жовтня 2009 року депутат Вадим Колесніченко (фракція Партії регіонів) оприлюднив у ЗМІ інформацію щодо зґвалтування дітей у МДЦ "Артек" і попросив правоохоронні органи не допустити закриття цієї кримінальної справи.

14 жовтня 2009 року колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що міліція звинуватила в розтлінні неповнолітніх дітей їхнього вітчима (надалі в ЗМІ називалося прізвище головного редактора журналу "Артек" Дмитра Полюховича).

15-16 жовтня 2009 року ряд українських ЗМІ оприлюднили прізвища депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко, нібито причетних до розтління дітей - Сергія Терьохіна, Віктора Уколова, Руслана Богдана. Усі ці депутати категорично спростували свою причетність до цієї справи.

Дмитра Полюховича у травні відпустили з СІЗО під підписку про невиїзд. Мати дітей, Олена Полюхович назвала вихід головного обвинувачуваного у "справі педофілів" з СІЗО спробою Генпрокуратури розвалити справу.

Читайте також:

БЮТівець: зникла мати дітей, скривджених "депутатами-педофілами"

БЮТ: "справу педофілів" збираються закрити

Генпрокурор назвав "справу педофілів" політично роздутою

ВідеоГенпрокуратура не змогла довести причетність депутатів до "справи педофілів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: