Генпрокуратура: Росія не давала згоди на видачу Ландика Україні

Для того, щоб вирішити всі процедури, які необхідні для екстрадиції Ландика, знадобиться щонайменше місяць, якщо Генпрокуратура РФ дасть дозвіл на видачу.

Краснодарський суд (РФ) не вирішував питання про екстрадицію в Україну колишнього депутата Луганської міськради Романа Ландика. Про це заявив керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко, коментуючи інформацію ЗМІ про видачу Ландика Україні.

ПОБИТА ЛАНДИКОМ ДІВЧИНА МОЖЕ ПІТИ НА МИРОВУ: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю ЇЇ АДВОКАТА

"Процес екстрадиції - прерогатива Генеральної прокуратури і Росії, і України. Краснодарський суд не може вирішити питання про видачу Ландика в Україну. Краснодарський суд розглядав питання адвокатів Ландика про зміну запобіжного заходу, але його залишили в СІЗО до вирішення питання про екстрадицію", - сказав Бойченко.

Він наголосив, що місяць піде на те, щоб встановити його громадянство і вирішити всі процедури, які необхідні для екстрадиції. "Ніякої видачі Ландика в Україну не було. Він знаходиться під арештом і питання його екстрадиції вирішує Генпрокуратура Російської Федерації", - відзначив керівник прес-служби ГПУ.

Як відомо, 19 липня, Генеральна прокуратура України звернулася до Генпрокуратури РФ з проханням видати депутата Луганської міської ради Романа Ландика.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Роман Ландик може попросити у російської влади надати йому політичний притулок.

Читайте також:

Міліція взяла під охорону побиту Ландиком дівчину та її родичів

Дружину Романа Ландика госпіталізували, а побиту ним дівчину вже виписали

Дружина Романа Ландика: ми їхали до Росії у весільну подорож

ВідеоУкраїнська сторона робить все для пришвидшення екстрадиції Романа Ландіка з Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: