Генпрокуратура оштрафувала фірму, через яку Тимошенко купила реанімобілі

Господарський суд Києва стягнув з підприємства "ІСС Україна" більше 24 мільйонів гривень за "злочинні дії" при закупівлі для державних потреб 27 реанімобілів.

Прокуратурою вжито заходів для відшкодування шкоди, заподіяної державі внаслідок злочинних дій високопоставлених посадових осіб Міністерства охорони здоров'я і суспільства "ІСС Україна" при закупівлі для державних потреб 27 реанімобілів на суму 24 млн 624 тис. грн.

Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Зокрема, незаконні рішення тендерного комітету МОЗ з визначення ТОВ "ІСС Україна" переможцем тендеру на поставку державі для медичних потреб 27 реанімобілів, які не відповідали технічним вимогам та умовам тендерної документації, а також укладений за його результатами в 2007 році договір про закупівлю рішенням господарського суду м. Києва від 23.03.2011 за позовом Генеральної прокуратури визнані недійсними.

Крім того, враховуючи, що зазначене товариство не виконало взяті на себе зобов'язання з постачання реанімобілів, цим же рішенням суд на вимогу прокурора стягнув з нього в дохід держави 24 млн 624 тис. грн.

Нагадаємо, в кінці січня, до Чехії намагався виїхати директор фірми "України ІДС", через яку уряд Тимошенко купив санітарні автомобілі за завищеними цінами.

За поставки державі 27 санітарних автомобілів за завищеною ціною проти нього було порушено кримінальну справу за ст. 191 КК ч. 5, яка передбачає термін ув'язнення від 7 до 12 років. Постанова про порушення кримінальної справи була видана слідчим МВС у січні, хоча історія скандальної закупівлі санітарних автомобілів, яка була частково предметом розслідування іноземних аудиторів, які вивчали діяльність уряду Тимошенко, бере початок у 2006 році. За рішенням суду, 19 січня директору компанії "Україна ІДС" - громадянину Хорватії - було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

У свою чергу, ВО "Батьківщина" заявляла, що уряд Юлії Тимошенко не купував "санітарних автомобілів за завищеними цінами", а тим більше через фірму "ІСС Україна".

Читайте також:

Затримано ще одного чиновника з команди Тимошенко

До Праги намагався втекти ще один фігурант справи проти Тимошенко

ГПУ заборонила Тимошенко розповідати, чому вона ходить на допити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: